Müüme ja paigaldame 7 päeva nädalas !

Antud tegevusvaldkonnas on enim valvekaameratega varustatud ehitusjärgus ja pooleliolevad objektid, mille eesmärk on jälgida nii reaalajas kui ka tagasiulatuvalt ehitustegevust. Võimalus on ka kogu ehitusprotsess salvetada ja arhiveerida.
Meie soovitusel on enamasti paigaldatud vandaalikindlad ja terava pildikvaliteediga kaamerad, mis on Full HD ja 4K resolutsiooniga. Tänu võimsale infrapuna LED valgustusele suudavad kaamerad tuvastada liikumise ka pimedas ning ColorVU funktsiooniga uue põlvkonna kaamerad näitavad ööpäevaringselt värvilist pilti.
Ehitusobjektidele pakume erilahendusi ka sinna kus elektrit ei ole. Soovi korral kasutame patareide pealt töötavaid seadmeid. Lisaks on võimalus veel paigaldada objektidele välisireenid ja lisavalgustused.
Enne videovalve projekti koostamist on vajalik iga objekt eraldi üle vaadata ning seejärel on võimalus kokku panna täpne videovalvesüsteem sobivatest seadmetest, arvestades tehnilisi võimalusi. Paigaldusi teostame üle Eesti ja objektide ülevaatus on tasuta.
termokaamera
termokaamera

IP ja 4K kaamerad

 

KAAMERATE HIND SÕLTUB MUDELI TÜÜBIST JA FUNKTSIOONIDE OMADUSTEST
KOMPLEKTEERIME KAAMERAD JA SEADMED VASTAVALT VAJADUSELE

KÜSI PAKKUMIST VÕI TELLI OBJEKTI ÜLEVAATUS SIIT !